www.yuvutu.club

this article sex mature

LANDİ

4

İtalya’nın ilk LPG dönüşümünü gerçekleştiren AR-GE çalışmaları, ürün kalitesi ve çeşitliliğiyle ön plana çıkan Landi, 1954 yılından beri otogaz dönüşümünde ideal çözümler sunuyor. 5 kıtada 50 ülkede faaliyet gösteren Landi, Türkiye’de İpragaz gücü ve güvencesiyle tüketicilerle buluşuyor.

İleri Teknoloji: Landi otogaz sistemleri İtalya’da, yüksek teknolojiyle üretiliyor. İtalya’dan geldiği gibi aracınıza monte ediliyor. Yüksek AR-GE yatırımı sayesinde aracınızın tüm sistemiyle mükemmel uyum sağlıyor.

Kalite Standartlarına Uygun: İtalyan teknolojisiyle üretilen, ISO 9001’in yanı sıra otomotivle ilgili ürünlerin dizaynıyla geliştirilmesi, üretimi, montajı ve servisi için konulan kaliteli sistem gerekliliklerini belirleyen ISO/TS 16949 sertifikasına da sahip Landi marka kitler 4, 6, 8 silindirli; orta ve üst segment araçlar tarafından tercih ediliyor.

7/24 Tüketici Danışma Hattı: 444 İPRA (4772)’dan ulaşabileceğiniz tüketici danışma hattı, günün her saatinde ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çalışıyor.

İpragaz Gücü ve Güvencesi: İtalyan teknolojisiyle üretilen Landi Otogaz Sistemleri, Türkiye’de 50 yılı aşkın LPG tecrübesiyle hizmet veren İpragaz A.Ş. güvencesiyle tüketicilerle buluşuyor.

Tam Donanımlı Servis Ağı: Landi ürünlerinin montajı, belirlenen kriterleri sağlayan teknik servislerde gerçekleştiriliyor. Servis çalışanlarının tamamı gerekli teknik eğitimden geçiriliyor ve en iyi hizmeti vermeleri için yetiştiriliyor.

DEMPA LPG SİSTEMLERİ, LANDİ BAYİ VE YETKİLİ SERVİSİDİR. 0352 331 85 85

TÜM BANKA KARTLARINA PEŞİN FİYATINA

9 TAKSİT İMKANI